BEEDRONES :: Drony, foto-video a letecké práce

BEE DRONES
Postprodukce
Galerie
Ostatní služby
Letecké práce
Blog
Kontakt

BEE DRONES

Adam Bernard

Můj dosavadní život je prostoupen vnímáním, zkoumáním životního prostoru kolem sebe a interpretací a přetvářením těchto vjemů malbou, fotografií či grafikou, kterou jsem se zabýval i v rámci střední školy – studiem propagační grafiky. Dlouhodobě působím v grafickém studiu tiskárny Kleinwächter, kde jsem získal a stále získávám mnoho zkušeností s grafickým designem i leteckým snímkováním. S Radkem jsme se potkávali na beskydských běžeckých závodech, kde jsme našli kromě sportu společnou řeč také v jiných tématech jako je umění, cestování nebo astronomie. Také proto jsme se rozhodli s Radkem vytvořit společný projekt Bee drones, abychom Vám, svým kamarádům či zákazníkům, nabídli pohledy na svět z jiné perspektivy pro Vaše vlastní projekty, a sami se tak dále rozvíjeli.

Radek Křenek

Radek Křenek

Jsem Radek. Někdy moc nemluvím, ale všechno okolo sebe poslouchám, pozoruji a vnímám. O všem hodně přemýšlím a nikdy nezůstanu u jediného řešení. Prohlížím si svět vždy z více úhlů a stejně přistupuji i k našim společným projektům. Nevadí mi zima, déšť ani kroupy, vždy a všude se dá něco ulovit a tím nemyslím zápal plic 🙂 Těším se na nová místa, která díky vám poznám.

Licence a pojištění

Jsme registrovaní piloti a držitelé licence k provozování UAS a Leteckým pracím. Máme sjednáno Pojištění odpovědnosti z provozu bezpilotního zařízení.

Spolupracujeme